Izvor: Vesti-online.com, 16.Maj.2012, 17:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bekam donosi olimpijski plamen u London
Fudbalska zvezda i nekadašnji reprezentativac Engleske Dejvid Bekam doneće olimpijski plamen iz Grčke u Veliku Britaniju, saopštili su danas organizatori Igara u Londonu.
Plamen će pre otvaranja Olimpijskih Igara 27. jula preći više od 12.000 kilometara kroz Britaniju, a Bekam će biti prisutan u četvrtak na ceremoniji predaje plamena >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << na antičkom stadionu 'Panatanaiko' u Atini.
On će u petak zajedno sa princezom Anom i drugim zvaničnicima avionom doneti plamen u Britaniju.
Tokom 70 dana plamen će putovati od Kornvola na jugu Engleske do Šetlandskih ostrva severno od Škotske, a na tom putu nosiće ga 8.000 ljudi.
Igre u Londonu biće svečano otvorene na Olimpijskom stadionu u Londonu, gde će plamen zapaljen u Herinom hramu u Olimpiji, zapaliti vatru koja će goreti tokom dve nedelje nadmetanja sportista.
Pogledaj vesti o: Grčka
Nastavak na Vesti-online.com...
Bekam donosi plamen u London
Izvor: RTV Pink, 16.Maj.2012
. . . Fudbalska zvezda i nekadašnji reprezentativac Engleske Dejvid Bekam doneće olimpijski plamen iz Grčke u Veliku Britaniju, saopštili su danas organizatori Igara u Londonu. . .
















