MITROS ON FIRE! Srpski reprezentativac ponovo REŠETA, glavom bacio u TRANS navijače Fulama (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 16.Avg.2019, 22:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odlično se snašao.

Fudbaleri Fulama savladali su Hadersfild na gostovanju u trećem kolu Čempionšipa sa 2:1 (0:0), a strelac vodećeg kola za klub iz Londona bio je naš reprezentativac, Aleksandar Mitrović u 51.minutu. Aherne Grant je poravnao u 57, a pobedu Fulamu doneo je Kavaljero golom na deset minuta pre kraja susreta.

Mitrović je pogodio glavom iz neposredne blizine, a kako je to izgledalo možete >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << pogledati u videu.

Podsetimo, Fulamu je ovo druga pobeda u sezoni, posle minimalnog poraza od Barnslija na otvaranju Čempionšipa.