Poluvreme - Srbija se opet muči, navijači nezadovoljni, ko je sad na udaru? (foto)

Izvor: Sportske.net, 14.Okt.2019, 21:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poluvreme za zaborav.

Posle prvih 45 minuta u Viljnusu, Litvanija - Srbija 0:0.

Naš tim je u par navrata imao prilike za vođstvo, najpre u uvodnim minutima meča, kada su pretili Mitrović, pa Ljajić, a onda i na isteku prvih pola sata, kada je opet Mitrović pokušao, a golman domaćih zaustavio njegov udarac.

Sve ostalo bilo je prilično nezanimljivo, izuzev par bespotrebnih istrčavanja golmana Dmitrovića, što srećom, Litvanci nisu umesli da >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << kazne.

Zbog toga je Dmitrović posle prvog poluvremena i na najvećem udaru kritika navijača.

-

Kakav je kikser ovaj Dmitrovic ovo nije realno. Zasto Rajkovic ne dobije sansu?

— Estrella Vermella (@_Milos_kn) October 14, 2019 -

Dooobroo,

Dmitrovic utripovao da igra odbojku pa pravio blok.

— Dr RRrrrRrrrRR password hint (@dononorthserb) October 14, 2019 -

Ovaj Dmitrovic je omasio sport... Trebao je da igra odbojku ili vaterpolo... Mada cini mi se da mu je visina idealna za odbojku ✔ #LitvanijaSrbija

— 👊HondaDriver#VR46👈 (@Siempre_Senna) October 14, 2019 -

Украјина води 2:0 против Португала, а Србија не може да постигне гол против Литваније...#LTUSRB #SrcemSvim #Orlovi #Srbija #FSS

— Piotr Kuczyński 🇷🇸 (@Piotrek7CZV) October 14, 2019 -

Napadačima #Srbija čak i Litvanci dodaju loptu u napadu, ali džaba...#LTUSRB 0:0