Uzalud lep gol Mesija – PSŽ zaustavljen VIDEO

Izvor: B92, 05.Okt.2022, 23:03

Fudbaleri Pari Sen Žermena kiksnuli su na gostovanju kod Benfike (1:1), u meču trećeg kola grupe H Lige šampiona.

Parižani su vodili zahvaljujući lepom golu Lionela Mesija u 22. minutu, međutim, njegov saigrač Danilo je u 41. minutu savladao sopstvenog golmana Điđija Donarumu.

Oba tima imaju po sedam bodova, Juve je treći sa tri, dok je Makabi iz Haife poslednji bez bodova.

PSŽ je imao veći posed lopte, duplo više pokušaja ka golu rivala, međutim, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Vlahodimos više loptu iz mreže nije vadio.

U nastavku susreta zaustavio je udarac Hakimija, da bi ga u 50. minutu, posle šuta Nejmara, spasila prečka.

Nije ni Benfika sedela skrštenih ruku, Rafa Silva je u 81. minutu prošao kroz odbranu gostiju i šutirao, ali je Donaruma bio oprezan.

Bilo kako bilo, gol Mesija obeležio je ovaj meč, ali „sveci“ sigurno nisu srećni što iz Lisabona nose samo bod.

Pogledaj vesti o: Liga Šampiona