Izvor: B92, 19.Okt.2019, 18:22

Totenhem nesiguran pred Zvezdu, minimalac Čelsija

Fudbaleri Totenhema nastavljaju sa posrtanjima u Premijer ligi Engleske.
Finalista prošlog ciklusa Lige šampiona nikako da uhvati željenu formu, a ovog puta, svega nekoliko dana pred duel sa Crvenom zvezdom, pevci su se jedva spasli poraza kod kuće od ekipe Votforda (1:1).
Gosti su i dalje poslednji na tabeli, ali sigurno da neće biti zadovoljni jer ih je svega nekoliko minuta delilo od trijumfa.
Iako je Totenhem imao više šansi, do izjednačujućeg gola stigao je tek u 86. minutu i to preko Dele Alija koji je iskoristio nesporazum Femenije i golmana Forstera, ukrao je loptu i izjednačio na 1:1.
Moraće nešto da uradi Maurisio Poćetino, jer je ovo bio treći uzastopni meč u...