Izvor: MozzartSport.com, 28.Jul.2021, 21:10

Šerif se naljutio posle Glišićevih makazica i pokazao Jermenima ko je gazda

Moldavci lako do trećeg kola

Šerif je uradio ono što je do njega i čeka epilog revanša sa beogradske Marakane.

Moldavski šampion je i u revanš meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona savladao jermenskog prvaka Alaškert i suvereno zakoračio u treće kolo gde ide na boljeg iz dvoboja Crvene zvezde i Kairata.

Posle minimalne pobede pre sedam dana u Jermeniji, Šerif je večeras posle preokreta slavio 3:1 na svom terenu. Iako su >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << gosti poveli posle 10 minuta golom  bosanskog veziste Glišića koji je pogodio posle prelepih makazica, Moldavci su već do kraja poluvremena preokrenuli rezultat i u drugom poluvremenu stavili tačku na bilo kakvu neizvesnost.

Ponovo se Brazilac sa moldavskim pasošem Luvanor pokazao kao najopasniji igrač Šerifa. Prvo je Peruanac Dulanto izjednačio golom glavom posle prekida u 15. minutu a onda je Luvanor u 23. pogodio na asistenciju Traorea. Luvanoru je to bio četvrti gol u četiri meča kvalifikacija za Ligu šampiona.

U finišu meča je plejmejker Sebastijen Til postavio konačnih 3:1.