LŠ - Porto ugasio Istanbul, Nastasić sačuvao nulu i trijumfovao u Nemačkoj! (video)

Izvor: Sportske.net, 11.Dec.2018, 21:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LŠ - Porto "ugasio" Istanbul, Nastasić sačuvao nulu i trijumfovao u Nemačkoj! (video)

Očekivan rasplet u grupi D.

U terminu od 18.55, u poslednjem kolu grupne faze Lige šampiona odigrane su dve utakmice u grupi D.

Porto je na teškom gostovanju u Turskoj slavio protiv Galatasaraja sa 3:2.

Portugalci su poveli u 17. minutu preko Felipea, da bi Musa Marega povisio prednost sa penala u 42. minutu.

Ipak, četiri minuta kasnije kazneni udarac je dosuđen >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << za Galatu, a precizan sa bele tačke bio je Sofijan Feghuli.

U 57. minutu Serhio Oliveira je rutinski završio akciju u kaznenom prostoru Galatasaraja, ali se Turci nisu predali ni nakon toga.

Eren Derdijok je ponovo vratio svoj tim u igru golom u 65. minutu meča, a ogromnu šansu da izjednači imao je Feghuli koji je promašio penal dva minuta kasnije.

Šalke je u Gelzenkirhenu pobedio Lokomotivu iz Moskve sa 1:0.

Gol odluke postigao je Alesandro Šof u prvom minutu nadoknade vremena.

Srpski internacionalac Matija Nastasić odigrao je čitav meč za domaću ekipu.