LIGA ŠAMPIONA: Prštalo na Parku Prinčeva! Rezultat iz Pariza ZANIMAĆE navijače Zvezde! (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 28.Nov.2018, 23:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odigrani mečevi petog kola.

Prošlogodišnji finalista Lige šampiona nalazi se pred eliminacijom već u grupnoj fazi elitnog takmičenja. Posle poraza na Marakani od Crvene zvezde, Liverpul je izgubio i na gostovanju Pariz sen Žermenu rezultatom 2:1.

MALER ZA MALEROM: Veliki UDARAC za Zvezdu u Napoliju! (FOTO)

DELIJE ZAGRMELE DA CELA ITALIJA RAZUME! Igrači Zvezde istrčali >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << na teren, navijači Napolija NE VERUJU (VIDEO)

LUDILO U NAPULJU: Delije napravile šou u blizini stadiona! (VIDEO)

Već u 13. minutu odbranu Redsa nadmudrio je Huan Bertan, da bi u 37. Nejmar duplirao vođstvo Svetaca. Nadu gostima vratio je Milner iz penala, koji je u drugom minutu sudijske nadoknade smanjio prednost domaćina.

LIGA ŠAMPIONA: Levandovski ušao u klub 50, Tadićeva dva komada u Atini (VIDEO)

Posle trećeg neuspeha na gostovanjima

U ostalim mečevima pete runde, Porto je kolo pre kraja grupne faze pobedom nad Šalkeom obezbedio prvo mesto u "D" grupi, dok je isto učinila Barselona protiv PSV-a.

Katalonci su golovima kapitena Lea Mesija i Pikea, za samo devet minuta, došli do bodova u Ajndhovenu i, zbog boljeg međusobnog skora sa ostalim rivalima osigurali tron u "B" grupi. Utešni gol za PSV postigao je De Jong u finišu meča.

Totenhem je golom Eriksena savladao Inter i "revanširao" se za poraz u Milanu, kada je do samog finiša vodio, a onda ostao bez bodova. Novim trijumfom Pevci su se izjednačili sa Nero-Azurima na tabeli sa sedam bodova.