Izvor: B92, 08.Jul.2020, 22:34

Kasorla neumoljiv sa bele tačke, "žuta podmornica" želi Ligu šampiona VIDEO

Fudbaleri Betisa i Viljareala ostvarili su pobede u 35. kolu španske LaLige.

Viljareal je na teškom gostovanju Hetafeu odneo pobedu rezultatom 3:1.

"Žuta podmornica" je tim iz pregrađa Madrida prestigla na tabeli i ostala u trci za plasmanom u Ligu šampiona.

Tokom prvih 45 minuat golova nije bilo, a čak dva u drugom poluvremenu iz penala postigao je Santi Kasorla.

U jednom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << trenutku rezultat je izjednačio Duro, a treći gol za goste postigao je Penja u 93. minutu.

Nemanja Maksimović je odigrao celu utakmicu za Hetafe.

Betis je na domaćem terenu savladao Osasunu rezultatom 3:0.

Darko Brašanac je odigrao prvo poluvreme za Osasunu.

Betis je pobedom došao na bod od i matematičkog obezbeđivanja opastanka u LaLigi.

Domaćin je došao do prednosti preko Rodrigesa u četvrtom minutu, a drugi gol postigao je Alfonso Pedrasa u 25. minutu.

Konačan rezultat postavio je Alenja čak u sedmom minutu nadoknade.