Izvor: RTS, 15.Maj.2021, 22:07

Juventus srušio Inter i ne odustaje od Lige šampiona

Fudbaleri Juventusa savladali su u Torinu ekipu Intera sa 3:2 u derbiju pretposlednjeg kola Serije A.
"Stara dama" i "nero-azuri" odigrali su fantastičan "Derbi D' Italia", koji je ređen u poslednjim minutima meča.

Juventus je srušio novog šampiona i tako ostao u trci za mesto koje vodi u Ligu šampiona.
Inter je preuzeo titulu od Juventusa, ali je pretrpeo poraz >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << na stadionu u Torinu.
u 24. minutu domaćin je došao do prednosti, pošto je Ronaldo postigao gol nakon odbitka kod promašenog penala.
Lukaku je u 35. minutu doneo izjednačenje, ali je do kraja prvog dela meča domaćin ponovo poveo, kada je Kvadrado u nadoknadi postigao gol.
Juve je prednost od 2:1 imao sve do 83. minuta, kada je Kjelini postigao autogol.
Delovalo je da će se derbi 37. kola završiti nerešenim rezultatom, ali je dva minuta pre isteka regularnih 90 minuta, Kvadrado bio precizan sa bele tačke i svojim drugim golom na meču doneo pobedu svojoj ekipi.