Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 20.Okt.2020, 05:06

Junajted pokorio Pariz, "petarda" Barse, Lacio srušio Borusiju

Junajted pokorio Pariz, petarda Barse, Lacio srušio Borusiju

Fudbaleri Mančester junajteda slavili su na gostovanju u Parizu kod ekipe PSŽ-a sa 2:1 u jednom od derbija prvog kola Lige šampiona. Pobede su upisali i Barselona, Lacio i Lajpcig.
Mančester junajted ponovo je bio koban po ekipu PSŽ-a u Parizu. Kao i pre dve godine, "sveci" su poklekli pred "đavolima".
Gosti iz Mančestera poveli su u 23. minutu. Sudija Lahoz je prvo dosudio jedanaesterac za goste, Bruno Fernandeš je šutirao, a udarac odbranio Navas.
Ipak, penal je ponovljen, zbog položaja golmana domaće ekipe, a Bruno je iz drugog pokušaja uspeo da postigne gol. Junajted je na poluvreme otišao sa prednošću, ali se očekivao odgovor "svetaca".