Junajted opet razočarao, Fulam odneo bod u 94. minutu (VIDEO)

Izvor: Sportski Žurnal, 09.Feb.2014, 18:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mančester Junajted je nastavio da igra po principu toplo–hladno, a danas je došao na red remi, u 25. kolu Premijer lige.
(FOTO: AP)
„Fenjeraš“ Fulam je poveo na „Old Trafordu“ u 19. minutu preko Stiva Sidvela, koji je primio dubinski pas od strane Luisa Holtbija, pobegao Nemanji Vidiću i pogodio mrežu.
Primetna je bila nesigurnost srpskog štopera, s obzirom na nedostatak takmičarskih mečeva u poslednje vreme.
Usledila je potpuna opsada gola gostiju „crvenih đavola“, ređale se šanse, a briljirao je čuvar mreže Fulama Marten Stekelenburg, činilo se nekad kao da ima „sto“ ruku.
U jeku inicijative Junajteda i Fulam je imao mogao do pogotka, ali je Kiran Ričardson, iako je bio sam pred Davidom De Heom šutirao preko gola.
U drugom poluvremenu, inicijativa domaće ekipe im se isplatila. U roku od samo dva minuta dva puta su pogodili cilj, prvo Robin van Persi u 78, a potom i Majkl Kerik u 80. minutu.
Čekao se kraj meča, kad je Vidić poslao sporu loptu ka Keriku, od njega je bio brži Holtbi, asistirao Ričardsonu, čiji je šut odbranio De Hea, ali je na odbitak naleteo Daren Bent – 2:2.
Novo razočaranje za navijače Junateda…

Manchester United 2-2 Fulham Highlight 09/02/2014 by ifihighlights
Totenhem je pobedio na svom terenu Everton sa 1:0 (0:0).
(FOTO: AP)
Jedini strelac bio je Emanuel Adebajor u 65. minutu, kada je izbegao ofsajd i pobegao odbrani „karamela” posle asistencije Kajla Vokera koji je izveo slobodnjak „na brzaka“, uhvativši goste na spavanju.
Ovom pobedom „pevci” su prestigli Everton na petom mestu na tabeli engleskog šampionata, a imaju samo tri boda manje od četvrtoplasiranog Liverpula i mesta koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Tottenham 1 Vs Everton 0 Adebayor Goal 65' 2014… by JustTV99
Semafor 25. kola Premijer lige:
Totenhem – Everton 1:0 (Adebajor 65)
Mančester Junajted – Fulam 2:2 (Van Persi 78, Kerik 80 – Sidvel 19, Bent 90+4)
Liverpul – Arsenal 5:1 (Škrtel 1, 10, Sterling 16, 52, Staridž 20 – Arteta 69 (penal))
Aston Vila – Vest Hem 0:2 (Nolan 46, 49)
Čelzi – Njukasl 3:0 (Azar 27, 34, 63. jedanaesterac)
Kristal Palas – VBA 3:1 (Ins 15, Ledli 27, Šamak 69. jedanaesterac)
Norič – Mančester Siti 0:0
Sautemton – Stouk 2:2 (Lambert 6, Dejvis 41 – Odemvingi 38, Krauč 44)
Sanderlend – Hal 0:2 (Long 16, Jelavić 62)
Svonsi – Kardif 3:0 (Rutlidž 47, Dajer 79, Boni 85)

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.