HAOS U SERIJI A: Milan i Juve ostaju bez Lige šampiona? (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 26.Apr.2021, 23:00

Uzbudljiv finiš prvenstva u Italiji.

Kakva drama u Seriji A pet kola pre kraja šampionata. Napoli je kao gost savladao Torino sa 2:0, a Lacio kao domaćin Milan sa 3:0, čime je trka za učesnike Lige šampiona naredne sezone poprimila obrise drame.

Napoli je završio posao u Torinu od 11. do 13. minuta kada su mrežu “bikova” tresli Bakajoko i Osimhen.

Lacio je u derbiju kola bio ubedljiv protiv Milana. Hoakin Korea je u ranim faza oba pluvremena >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << (2, 51. minut) postizao pogotke, da bi trijumf Lacija zasladio Ćiro Imobile. U timu iz Rima Sergej Milinković-Savić je odigrao ceo meč i dobio je žuti karton u 57. minutu.

Immobile goal for Lazio against ACMilan #SerieApic.twitter.com/sjkB2aZgNH

— Everything Sports (@CompleteSport24) April 26, 2021

Posle trijumfa Lacija i Napolija očekuje se uzbudljiva završnica u borbama za plasman u Ligu šampiona. Budući šampion Inter je siguran učesnik narednog ciklusa elitnog takmičenja, a Atalanta, Napoli, Juventus i Milan su u razmaku od samo dva boda i bore se za tri mesta. Šansu iz prikrajka vreba Lacio koji ima meč manje od rivala.