Fudbalerke Spartaka remijem se oprostile od Lige šampiona

Izvor: B92, 26.Sep.2019, 23:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbalerke Spartaka ukupnim rezultatom 4:3 poražene su od Atletiko Madrida i završile učešće u Ligi šampiona.

Iako su devojke iz Madrida bile dominantnije u svakom pogledu, srpske fudbalerke će imati za čim da žale.

U 53. minutu utakmice, dosuđen je jedanaesterac za Spartak, ali je Violeta Slović bila neprecizna.

Ipak, Subotičanke se nisu predavale, one su u 57. minutu su doše do gola, kada je Kajla Adamek bila sigurna sa pet metara. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

U nastavku je Atletiko napadao i bilo je samo pitanje vremena kada će ga postići, a odgovor na to pitanje dala nam je Kajli Storm, koja je u 83. minutu donela izjednačenje i plasman svom timu u osminu finala.