Izvor: Beta, 20.Okt.2021, 23:45

Bajern ubedljivo pobedio Benfiku, Sane dvostruki strelac

Fudbaleri Bajerna pobedili su večeras u gostima Benfiku sa 4:0, u trećem kolu Grupe E Lige šampiona.Vodjstvo Bajernu doneo je Liroj Sane golom u 70. minutu. On je odlično izveo slobodan udarac sa oko 25 metara i pogodio desni ugao gola Benfike. U završnici meča Bajern je za pet minuta postigao tri gola i naneo ubedljiv poraz portugalskom timu. Strelci su bili Everton autogol u 80, Robert Levandovski u 82. i Liroj Sane u 85. minutu.Ranije danas u istoj grupi, Barselona je kao domaćin pobedila Dinamo Kijev sa 1:0.Bajern je prvi sa devet, Benfika druga sa četiri, Barselona treća tri, dok je Dinamo poslednji sa jednim bodom.U narednom kolu, Bajern će dočekati Benfiku, dok će Dinamo Kijev ugostiti Barselonu.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona,   Rat u Ukrajini