SERIJA A Milan sa igračem više i golom sa “kreča” odoleo u Veroni

Izvor: 011vodič.com, 15.Sep.2019, 22:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milan je došao do prve pobede na gostovanjima u novoj sezoni. Roso-neri su slavili u Veroni, 1:0, posle gola sa bele tačke.
Kladionica MaxBet nudi kvotu 1,70 na pobedu Liona protiv Zenita u Ligi šampiona.
Već od 21. minuta, Milan je imao brojčanu prednost na terenu. Zbog nesmotrenog starta, Stepinski je dobio crveni karton. Put ka svlačionici pokazan mu je posle pregledanja VAR.

Na >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << gol, ispostavilo se jedini u ovom meču, čekalo se 68. minuta. Lopta je pogodila Guntera u ruku. S obzirom na to da je bio u kaznenom prostoru, sudija je pokazao na belu tačku. Sigurni realizoator bio je najbolji strelac Milana prošle sezone, Kšištof Pjatek.
Milan je utakmicu takođe završio sa desetoricom. U četvrtom minutu nadoknade Kalabrija je, zbog nesportskog ponašanja, dobio direktan crveni karton. Ipak, u preostala četiri minuta, to nije mnogo pomoglo Veroni.
SERIJA A – 3. kolo
Verona – Milan 0:1 (0:0)
(Pjatek 68 (p))
Roma – Sasuolo 4:2 (4:0)
(Kristante 12, Džeko 20, Mkhtarijan 22, Klajvert 33 – Berardi 53, 72)
Breša – Bolonja 3:4 (3:1)
(Donaruma 10, 19, Cistana 42 – Bani 36, Palasio 56, Poli 60, Orsolini 80)
Parma – Kaljari 1:3 (0:2)
(Barilja 58 – Kapiteli 33, 39, Simeone 77)
SPAL – Lacio 2:1 (0:1)
(Petanja 63, Kurtić 90+2 – Imobile 17)
Đenova – Atalanta 1:2 (0:0)
(Krišito 90 (pen) – Mjuriel 64 (pen), Zapata 90+5)
(Sensi 44 – ck. De Paul 35)

The post SERIJA A Milan sa igračem više i golom sa “kreča” odoleo u Veroni appeared first on Magazin o pop kulturi i zvezdama.