LIGA ŠAMPIONA: Čelsi i PSŽ dominirali na gostovanjima, povredio se Nejmar! (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 28.Okt.2020, 22:42

Utakmice u 18.55 nisu donele iznenađenje.

U prvim mečevima večerašnjeg programa Lige šampiona viđene su pobede gostiju. Čelsi je savladao Krasnodar u Rusiji rezultatom 4:0, dok je PSŽ u Istanbulu bio bolji od Bašakšehira - 2:0. Međutim, pobeda "svetaca" na Bosforu ostala je u senci povrede Nejmara, koji je teren napustio u 26. minutu.

Čelsi je dominantnom igrom od prvog minuta Krasnodaru stavio do znanja da želi sva tri boda. Mogli su gosti da stignu >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << do ranog vođstva, ali je Žoržinjo Frijelo promašio jedanaesterac u 13. minutu.

Englezi su do prvog gola stigli u 37. minutu. Kalum Hadson Odoi je uputio udarac sa ivice šesnaesterca, golman domaćih Matvej Safonov je loše reagovao, gotovo početnički, i tako "kumovao" pogotku.

Izabranici Frenka Lamparda su do drugog gola stigli u 76. minutu, strelac je bio Timo Verner iz penala (pogodak možete pogledati OVDE).

Samo tri minuta kasnije, Hakim Zijeh je povisio na 3:0.

Konačan rezultat 4:0, postavio je Kristijan Pulišić u 90. minutu (pogodak možete pogledati OVDE).

U Istanbulu PSŽ je golovima Moise Keana (64 i 79) minut savladao turski Bašakšehir, ali trijumf će ostati u senci povrede brazilskog superstara Nejmara.