LIGA ŠAMPIONA: Barselona slavila u Torinu, VAR poništio tri gola Morate! (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 29.Okt.2020, 00:13

Juventus imao inicijativu, ali Katalonci nose bodove kući.

Derbi 2. kola Lige šampiona između Juventusa i Barselone pripao je ekipi koju sa kapitenskom trakom predvodi Lionel Mesi. Katalonci su u Torinu slavili golovima Usmana Dembelea i omalenog Argentinca - 2:0.

Očekivalo se mnogo više od duela dva giganta svetskog fudbala, međutim, dobili smo prilično tvrdu utakmicu koju je obeležio VAR. Naime, sudije su poništile, doduše opravdano, čak tri pogotka >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << napadača Juventusa Alvara Morate. Španac je golove postizao u 15, 30 i 55 minutu, ali uzalud.

Barselona je povela u 14. minutu, nakon sjajnog prodora Dembelea. Francuz je primio loptu na 40-tak metara od gola "Stare dame", nanizao je Usman nekoliko igrača, šutirao sa ivice kaznenog prostora, i uz pomoć Enrika Kijeze prevario Vojšćeha Šćešnog - 1:0.

Konačan rezultat postavio je Lionel Mesi u prvom minutu sudijske nadoknade. Argentinac je bio siguran sa bele tačke.