Izvor: B92, 01.Jul.2020, 23:57

Dva gola Morena i dva žuta Fekira – Viljareal slavio već u prvom poluvremenu VIDEO

Viljareal ne odustaje od Lige šampiona, a to je potvrdio na gostovanju Betisu u Sevilji gde je trijumfovao rezultatom 2:0 (2:0).

Sve je bilo rešeno posle 45 minuta, pošto je "žuta podmornica" tada imala dva gola više i igrača više.

Đerar Moreno je dao oba pogotka, a onda je Nabil Fekir u prvom i trećem minutu nadoknade dobio dva žuta kartona i "rešio" utakmicu.

Sve je krenulo na "vodenicu" gostiju već u šestom minutu kada je Mark Bartra oborio Karlosa Baku.

Nije bilo dileme – penal za Viljareal. Izveo ga je Moreno vrlo sigurno.

U 30. minutu Moreno je sopstvenom majstorijom došao do drugog pogotka na meču.

Dobio je loptu od Bake, prodao "lažnjak" svom čuvaru i slabijom desnom nogom zatresao mrežu.