Izvor: RTS, 14.Jul.2020, 23:14

Čelsi povukao potez, čekaju se pratioci

Fudbaleri Čelsija savladali su sa 1:0 Norič u meču 36. kola Premijer lige.
Čelsi je napravio prvi korak ka Ligi šampiona, pošto je u prvom meču 36. kola osvojio sva tri boda protiv Noriča.

"Plavci" su bili bolji od Noriča svih 90 minuta, a za pobedu im je bio dovoljan jedan gol.
U nadoknadi prvog poluvremena, Pulišić je centrirao a Olivije Žiru glavom smestio >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << loptu u mrežu.
Bitka za Ligu šampiona se nastavlja, za dva mesta (uz Liverpul i Mančester siti) bore se Čelsi, Lester i Mančester junajted.