SUPERLIGA SRBIJE: Derbi u Novom Sadu imao je NEOČEKIVAN epilog! Kruševljani OSVOJILI Šabac!

Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Avg.2019, 22:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kompletirano peto kolo.

Mnogo uzbuđenja poslednja dva meča petog kola Linglong Superlige Srbije. Napredak je golom Marka Pavićevića došao do bodova u Šapcu protiv Mačve (0:1), dok je u derbiju runde na "Karađorđu" prštalo na sve strane.

Lider Vojvodina je bila na korak od ponora protiv drugoplasiranog TSC-a. Vodili su gosti sa 2:0 i činilo se da će se osamiti na čelu tabele, ali su Lale postigle dva gola i napustile teren neporaženi - 2:2.

Vođstvo >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << debitantu iz Bačke Topole doneo je Nenad Lukić u 49. minutu, da bi isti igrač udvostručio prednost novajlije samo 14 minuta kasnije.

Činilo se tada da Voši nema spasa, međutim, napadač Bojan Matić pogodio je u 72. minutu i vratio nadu Lalatovićevom timu. Konačno, u šestom minutu sudijske nadoknade vremena Eze Okečue pogodio je i doneo veliku radost domaćim igračima.