Rezultati Superlige Srbije (Video)

Izvor: Vesti-online.com, 10.Nov.2018, 22:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Mladosti iz Lučana savladali su Vojvodinu sa 1:0, fudbaleri iz Kruševca su pobedom zatvorili 16. kolo Superlige.

Strelac jedinog pogotka na utakmici u Lučanima bio je Aleksandar Pejović u 34. minutu. Tome je prethodio prekršaj Seničanina nad Pavlovićem, tako da za sudiju Lazara Lukića nije bilo dileme, pokazao je na penal, a Seničaninu pokazao žuti karton.

Pejović je bio precizan, čime je postavio konačan rezultat donevši svojoj ekipi sedmi trijumf >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << ove sezone.

Novosađani su u poslednjim trenucima susreta ostali sa desetoricom na terenu zbog isključenja defanzivca Nikole Antića u trećem minutu nadoknade.

Kruševljani su sa 2:0 savladali Rad na gostovanju u okviru u 16. kolu Superlige Srbije.

Ekipa koju vodi Milorad Kosanović rešila je pitanje pobednika već u prvom poluvremenu, Vukanović je doneo prednost gostima, dok je u finišu strelac bio i Vulić.