Izvor: KGsport.info, 20.Okt.2017, 13:03

Rukometašice Radničkog 1964 bez problema do drugog trijumfa u sezoni

Rukometašice Radničkog 1964 su sa 33:22 (17:8) savladale drugi tim kraljevačkog Metalca u trećem kolu Prve lige Zapad.
Već u 18. minutu Kragujevčanke su vodile sa 11:3 i bilo je jasno da su na dobrom putu da upišu drugi trijumf u sezoni. U nastavku susreta trener Đurović pružio je priliku igračicama sa manjom minutažom, što su gošće iskoristile da smanje rezultatski zaostatak, ali ne i da ozbiljnije dovedu u pitanje pobedu domaćeg tima, koji je na kraju slavio >> Pročitaj celu vest na sajtu KGsport.info << sa jedanaest golova razlike – 33:22.
U pobedničkom timu istakle su se Natalija Mikić sa osam i Anja Vlašković sa šest postignutih golova, dok su kod gošći prednjačile Anica Nedić sa sedam i Dunja Radević sa pet pogodaka.
ŽRK RADNIČKI 1964 – ŽRK METALAC 2  33:23 (17:8)
Kragujevac
Hala: „Jezero“.
Gledalaca: 50
Sudije: Nemanja Pavlović, Dragan Pavlović
Sedmerci: Radnički 8 (6), Metalac 4 (2)
Isključenja: Radnički 8 min, Metalac 4 min
RADNIČKI 1964: Pojužina (13 odbrana), Radosavljević 2, Srećković 1, M. Đorđević 2, Ristić 1, Mijačić (2 odbrane), Anja Vlašković 6, Mikić 8, Krstić (1 odbrana), Anastasija Vlašković 3, Vulićević 3, Petrović 4, A. Đorđević 1, Milošević 2, Stajković.
METALAC 2: Škovrić, Nedić 3, Stanković 3, Pirić, Đekić, Sazdić, Radević 5, Čović 4, Nedić 7, Kostović, Šalinić, Adamović, Đurović, Supurović.
Igračica utakmice: Natalija Mikić
U narednom kolu kragujevačke rukometašice sutra od 16 časova i 30 minuta dočekuju drugu ekipu aranđelovačkog Bekamenta.

Nastavak na KGsport.info...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta KGsport.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta KGsport.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.