Rukometaši Radničkog 1964 novim trijumfom nastavili pohod ka Super ligi Srbije

Izvor: KGsport.info, 19.Nov.2018, 00:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rukometaši Radničkog 1964 opravdali su ulogu favorita u utakmici 8. kola Super B lige Srbije protiv ekipe Priboja. Izabranici trenera Aleksandra Radosavljevića su pred stotinak gledalaca u hali „Jezero“ slavili rezultatom 24:17 (11:7) i tako nastavili pohod ka višem rangu takmičenja.
Kragujevčani su čini se malo potcenili svog rivala na samo startu meča, pa su Pribojci poveli sa 4:2. To je nateralo domaće rukometaše da se uozbilje i serijom 6:0 preuzmu vođstvo u svoje >> Pročitaj celu vest na sajtu KGsport.info << ruke.
U nastavku susreta rukometaši Radničkog 1964 su strpljivom igrom čuvali stečenu prednost i postepeno je uvećavali sve do maksimalnih „plus osam“ u 54. minutu (23:15). Tada je bilo jasno da će Šumadinci upisati novi trijumf i zadržati čelnu poziciju na tabeli sa dva boda prednosti u odnosu na Dubočicu 54 i Belu Palanku.
Pobedničku ekipu predvodili su Mihajlo Knežević i Veselin Stevanović sa po pet pogodaka, dok se kod gostiju istakao Ognjen Jevtović sa četiri postignuta gola.
RADNIČKI 1964 – PRIBOJ  24:17 (11:7)
KRAGUJEVAC
Hala: “Jezero”.
Gledalaca :100
Sudije: Danijel Trivković, Boriša Milosavljević (obojica iz Beške)
Sedmerci: Radnički 4 (2), Priboj 3 (1)
Isključenja: Radnički 4 min, Priboj 8 min
RADNIČKI 1964:  Bogićević, Blagojević, V.Stevanović 5, Ristić, Mutavdžić 1, Lekić (1 odbrana), Dobrosavljević 3, Petrović (8 odbrana), Knežević 5, M.Stevanović 2, Radenović, Stanojev 4, Bogdanović 2, Tomić 2, Janićijević, Medić.
PRIBOJ: Španjević (10 odbrana), Jevtović 4, Miković 3, Radisavljević 2, Cvrkotić 3, Badić, Šljuka, Milinković 2, Hadžović 3, Radović (1 odbrana), Omerović, Đurović.
Igrač utakmice: Stefan Stanojev (Radnički 1964)
U narednom, devetom kolu rukometaši Radničkog 1964 gostuju poslednjeplasiranoj Lokomotivi u Lapovu.
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na KGsport.info...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta KGsport.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta KGsport.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.