PLS - Smena na vrhu, nova pobeda Kragujevčana, fenjeraš prekinuo seriju poraza (video)

Izvor: Sportske.net, 27.Okt.2018, 23:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PLS - Smena na vrhu, nova pobeda Kragujevčana, ''fenjeraš'' prekinuo seriju poraza (video)

Zanimljivo popodne u Prvoj ligi Srbije.

U centru pažnje bio je duel dve prvoplasirane ekipe, Zlatibora i Inđije. Uoči ovog kola, Inđija je bila lider na tabeli, sa bodom prednosti u odnosu na Zlatibor, ali posle današnjeg meča došlo je do smene na vrhu.

Zlatibor je na svom terenu slavio sa 1:0, a gol odluke postigao je Dejan Vidić u osmom minutu meča.

Iako je iznenada ostao bez trenera Darka Tešovića, koji je prešao na klupu šabačke Mačve, kragujevački >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Radnički 1923 ostvaruje sve bolje rezultate.

Posle trijumfa nad Metalcem pre tri dana, Radnički je danas kao gost savladao ekipu Bečeja sa 2:1.

Lazar Petrović je u 29. minutu doveo goste u vođstvo, a prednost gostiju je u 70. duplirao Filip Markišić. Poraz Bečeja je ublažio Nemanja Kragović, tri minuta kasnije.

Važnu pobedu ostvario je i Javor Matis protiv Sinđelića, uspešni pred svojim navijačima bili su i Žarkovop i Trajal, a pažnju je privukao i osvojen bod poslednjeplasirane Slobode na gostovanju Teleoptiku (1:1). To je tek treći bod Užičana od početka sezone.