Izvor: KGsport.info, 13.Jan.2018, 13:25

Odličan početak godine za Andreu Arsović i Milutina Stefanovića

Andrea Arsović i Milutin Stefanović osvojili su prvo mesto u miksu na tradicionalnom mitingu vazdušnim oružjem u slovenačkim Rušama.
Ako se po jutru dan poznaje, biće ovo još jedna berićetna godina za srpske strelce, a posebno za našeg Kragujevčanina Milutina Stefanovića, koji se na prvom međunarodnom takmičenju u 2018. godini okitio zlatnom medaljom. On je u tandemu sa Andreom Arsović opravdao epitet favorita u takmičenju mikseva i osvojio prvo mesto ispred slovenačkog i japanskog miksa.
Aktuelni evropski prvaci u miksu su već u kvalifikacijama ostvarili zapažen rezultat od 834,3 pogođena kruga, dok su u finalu bili još ubedljiviji i slavili sa 499,3 kruga.