Izvor: RTS, 13.Feb.2022, 18:49

Metalac bolji od Novog Pazara, pobede zabeležili Mladost i Kolubara

Fudbaleri Metalca iz Gornjeg Milanovca pobedili su Novi Pazar 1:0 (0:0) na svom terenu u 22. kolu Superlige Srbije. Mladost nadigrala TSC sa 2:0. Kolubara bolja od Voždovca.
Mladost je do tri boda na startu prolećnog dela sezone došao golom Damjana Krajišnika sa penala u 62. minutu.

Mladost je kao domaćin savaladala TSC 2:0, golovima dvostrukog strelaca Janka Tumbasević u 28. i 56. minutu.
Kolubara je zabeležila nova tri boda. na svom >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << terenu savladala je Voždovac sa 1:0. Strelac edinog pogotka bio je Đuranović u 12. minutu.