Fudbalerke niškog Mašinca slavile u Kragujevcu

Izvor: JužneVesti.com, 28.Okt.2019, 10:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Petu pobedu u sezoni fudbalerke niškog Mašinca ostvarile su nakon preokreta protiv Radničkog u gostima. Nišlijke su sa 2:1 (1:1) savladale Kragujevčanke i tako potvrdile treću poziciju na tabeli Superlige.

Povele su domaće igračice u 4. minutu golom Stefane Bitević, a izjednačenje je donela najbolji strelac ekipe sa Delijskog visa Jovana Vasiljković u 29. minutu iz penala.

Preokret i pobedu Mašinca omogućila je Ana Lilić u 82. minutu.
Sa pet pobeda, dva remija i porazom niška ekipa je na trećem mestu i ima 17 bodova, dva manje od Crvene zvezde i 7 od lidera i šampiona Spartaka.

U narednom kolu Mašinac dočekuje poslednjeplasirani Požarevac, jedinu ekipu bez bodova.
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na JužneVesti.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.