Izvor: MozzartSport.com, 24.Okt.2021, 19:11

Furiozno drugo poluvreme Novosađana: Uzalud bomba Trifunovića, Voša slavila posle mesec dana

Novosađani posle preokreta savladali Radnički iz Kragujevca (3:1)

Susret Vojvodine i Radničkog iz Kragujevca rivali su dočekali sa ambicijom da osete slast pobede posle mesec dana. Samo dva boda koliko su Novosađani osvojili u prethodna tri susreta (TSC 0:1, Radnički Niš 1:1, Čukarički 1:1) bila su dodatni motiv za izabranike slavoljuba Đorđevića, međutim sa željom da konačno slave utakmicu na stadionu Karađorđe dočekali su i Kragujevčani koji su niz poraza od >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << Metalca (1:4) i Kolubare (0:2) nastavili u Kupu Srbije protiv Radnika (0:2).

Lep pogodak gostiju u režiji Veljka Trifunovića, podgrejao je nade Radničkog, koji je na odmor otišao sa glom prednosti, međutim furiozan početak nastavka i tri gola za 21 minut bili su dovoljni da Vojvodina rutinski dođe do celog plena.

SRBIJA 1 – 14. KOLO