Izvor: SrbijaDanas.com, 23.Jan.2021, 22:24

KAKAV MEČ: U Čačku je drama trajala do poslednje sekunde, večiti su je pratili sa velikom pažnjom (FOTO)

Borac dočekao Budućnost.
Košarkaški Budućnosti uspeli su da u Čačku stignu do trijumfa protiv Borca posle zanimlkjive i neizvesnde završnice. Podgoričani su trijumfovali rezultatom 72:70 (25:21, 19:16, 18:12, 14:23) i tako stigli do 11. pobede dok je Borac pretrpeo deveti poraz.
Izgledalo je da će Budućnost relativno lako stići do trijumfa u Čačku. Izabranici Petra Mijovića kontrolisali dešavanja na terenu i imali vođstvo na poluvremenu od sedam poena razlike. U trećoj četvrtini je Budućnost i dalje imala prednost, pri kraju tog perioda igre i 15 poena viška, ali je Borac uspeo da se vrati tokom poslednjih 10 minuta i uvede meč...