Mašinac izgubio od Vojvodine na startu Superlige

Izvor: JužneVesti.com, 10.Avg.2020, 10:44

Fudbalerke Mašinca nisu uspele da novu sezonu otvore pobedom. One su u 1. kolu Superlige na Delijskom visu izgubile od novosadske Vojvodine rezultatom 0:2.

Prvo poluvreme proteklo je bez golova, ali se u 59. minutu prvi put zatresla mreža domaćina. Strelac je bila Milica Beronja.

16 minuta kasnije precizna je bila i Milica Plavšić, za konačnih 0:2.

Sledeće kolo na programu je predstojećeg vikenda, a u njemu će niške fudbalerke gostovati Lazarevcu, novajliji u superligaškom društvu - Kolubari.

Nastavak na JužneVesti.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.