
Izvor: SandzakPress.net, 09.Sep.2024, 13:26
Horor u Priboju, mladića udarila struja: Popeo se na vagon da bi se fotografisao
U Priboju je došlo do stravičnog incidenta kada je mladić iz Foče zadobio teške tjelesne povrede uslijed strujnog udara.
Prema riječima očevidaca, incident se dogodio na pribojskoj željezničkoj stanici kada se mladić popeo na vagone s namjerom da se fotografiše za društvene mreže.
“Mladić iz Foče bio je jučer kum na jednoj svadbi, a jutros je poželio da se slika i popeo se na vagon. Tada je došlo do jakog strujnog udara i on je teško povrijeđen”, izjavio je za >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << RINU jedan od očevidaca.
Povrijeđeni mladić je vozilom Hitne pomoći prebačen prvo u bolnicu u Priboju, a zatim i u užičku bolnicu.
The post Horor u Priboju, mladića udarila struja: Popeo se na vagon da bi se fotografisao appeared first on Sandžak PRESS.
Pogledaj vesti o: Incident
Nastavak na SandzakPress.net...