Trener Pari Sen Žermena: Naredne nedelje neće biti lake

Izvor: Beta, 10.Mar.2022, 12:19

Trener fudbalera Pari Sen Žermena, Maurisio Poketino rekao je da narednih nekoliko nedelja neće biti lake, posle eliminacije njegove ekipe u osmini finala Lige šampiona od Real Madrida.Pari Sen Žermen je sinoć u Madridu u revanšu osmine finala izgubio od Reala sa 1:3, a u prvoj utakmici na svom terenu pobedio je sa 1:0, pa je završio takmičenje u Ligi šampiona. "Prvi gol je potpuno promenio utakmicu. Sat vremena smo bili bolji od Real Madrida. Atmosfera se promenila na stadionu, mi smo posle toga napravili nekoliko grešaka, ne možemo reći da nismo. Najgori osećaj je to što smo bili bolji, ali smo dvomeč izgubili u 10 minuta. Pari Sen Žermen godinama juri Ligu šampiona. Zaista sam razočaran i uznemiren, ali ovakve stvari se dešavaju. Narednih nekoliko nedelja neće biti lake", rekao je Poketino preneo je Skaj.Pari Sen Žermen je sinoć poveo golom Kilijana Mbapea u 39. minutu, a izjednačio je Karim Benzema u 61. Benzema je zatim sa dva gola doneo pobedu Realu, u 76. i 78. minutu.Benzema je sa 309 golova postao treći najbolji strelac u istoriji Reala, a iza njega ostao je legendarni Alfredo Di Stefano sa 308.Sportski direktor Pari Sen Žermena Leonardo rekao je posle utakmice da će ...
Pogledaj vesti o: Finale Lige Šampiona