Izvor: B92, 12.Feb.2019, 21:02

Roma na krilima Džeka do pobede, Porto zadovoljan ide u revanš

Fudbaleri Rome pobedili su Porto u prvom meču osmine finala Lige šampiona na svom stadionu sa 2:1.
Roma je obezbedila prednost pred revanš meč, ali ni Porto neće biti nezadovoljan, s obzirom da se na svoj teren vraća sa golom u gostima.
Meč je počeo "tiho". Obe ekipe su oprezno ušle u duel i čekale priliku iz kontri, te samim tim nije viđen nijedan šut u okvir gola u prvih 25 minuta.
Prvu iole ozbiljniju priliku imao je Pelegrini. Vezista Rome je dočekao intervenciju Kasiljasa, ali je loptu plasirao do španskog golmana, koji je imao lak zadataka.
Najbolju priliku u prvih 45 minuta imao je bosanskohercegovački napadač Edin Džeko. On se oslobodio svojih čuvara u kaznenom...
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona