Izvor: RTS, 27.Feb.2020, 00:04

Juve krvario u Francuskoj, ali je Lion ostao imun na "damine" napade

Juve krvario u Francuskoj, ali je Lion ostao imun na damine napade

Fudbaleri Liona savladali su Juventus rezultatom 1:0 u prvom meču osmine finala Lige šampiona.
Nije manjkalo uzbuđenja ni ove večeri u Ligi šampiona, a najsrećniji će u krevet fudbaleri Liona.
Juventus je mekano ušao u duel sa Lionom, možda malo i sa visine gledao rivala, pa se opekao u Francuskoj.
Lion je zapretio posle dvadesetak minuta igre, kada je Karl Toko Ekambi glavom šutirao posle kornera i pogodio prečku.
Trud domaćih, koji su napadali sve odlučnije,...

I drugi pišu o ovome:

Lion golom Tusara do trijumfa nad "starom damom"

Izvor: Nezavisne Novine, 27.Feb.2020

Lion je savladao Juventus pred svojim navijačima u veoma zanimljivom meču osmine finala Lige šampiona koji je na kraju riješen golom postigao Lukasa Tusara u 31. minutu.

Nastavak na Nezavisne Novine...

LŠ - Juve nemi posmatrač, Lion nosi minimalac u Torino! (video)

LŠ - Juve "nemi posmatrač", Lion nosi minimalac u Torino! (video)

Izvor: Sportske.net, 27.Feb.2020

Razočaravajuća partija italijanskog šampiona...Lion slavio u prvom meču osmine finala, Ronaldo i saigrači zabeležili tek jedan šut u okvir gola (1:0)...Tokom prvog dela igre Juventus je imao posed, ali na strani Liona su bile šanse...Ekambi pogađa okvir gola Ščesnija u 21. minutu posle kornera,...