Siti već u četvrtfinalu, ubedljiv protiv Bazela

Izvor: Beta, 13.Feb.2018, 23:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras u gostima ekipu Bazela sa 4:0 u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona. Siti je pobedu na večerašnjem meču obezbedio već u prvom poluvremenu, pošto je poveo sa 3:0, da bi u nastavku samo potvrdio ubedljiv trijumf i svoj put ka četvrtfinalu Lige šampiona. Ekipa Pepa Gvardiole povela je u 14. minutu golom Ilkaja Gundogana. Kevin de Brujne je sjajno izveo korner, a Gundogan je glavom pogodio mrežu domaće ekipe. Četiri minuta kasnije u strelce se upisao i Bernardo Silva. Rahim Sterling je ubacio loptu u kazneni prostor, jedan igrač Bazela je zakačio glavom, ...
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.