Vesti iz Formule 1

Izvor: AutoBlog, 22.Maj.2021, 16:28

Lekler osvojio pol na domaćem terenu i udario u zid Kako prenosi Sport Klub, vozač Ferarija Šarl Lekler osvojio je pol poziciju pred trku za Veliku nagradu Monaka, koja će se voziti u nedelju. Zanimljivo je da je Monegašanin doživeo udes po osvajanju prvog startnog mesta – udario je u zid u finišu kvalifikacija, a njegov bolid je doživeo oštećenje. Drugi će u nedelju startovati Maks Ferstapen iz Red Bula, a treći će biti Valteri Botas iz Mercedesa. Aktuelni prvak Luis Hamilton startovaće sa sedme pozicije. Trka je na programu u nedelju od 14 časova i 50 minuta, a direktan prenos moći ćete da pratite ekskluzivno na Sport klubu 1. Izvor: Sportklub.rs Foto: REUTERS/Eric...