
Izvor: Danas, 10.Avg.2024, 11:39
Beogradski aerodrom: Opet kvar na softveru za čekiranje, očekuju se kašnjenja
Na beogradskom aerodromu danas oko 10 časova ponovo je došlo do prekida u radu softvera za pristup sistemu koje koriste avio kompanije za čekiranje putnika na let, saopštio je Beogradski aerodrom.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Prekid u softveru na beogradskom aerodromu, usporen proces čekiranja
Izvor: Radio 021, 10.Avg.2024
Na beogradskom aerodromu danas oko 10 časova ponovo je došlo do prekida u radu softvera za pristup sistemu koje koriste avio kompanije za čekiranje putnika na let.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.