Nadala sam se rekordu, ali me je mučio bol u zglobu

Izvor: 011vodič.com, 15.Jul.2019, 12:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Srpska atletičarka Milica Gardašević osvojila je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Švedskoj za mlađe seniorke u disciplini skok u dalj. Ona je u finalu skočila 6.43 metra u petoj seriji i zauzela treće mesto, a zlatnu medalju osvojila Hilari Kpatša iz Francuske rezultatom (6.73), dok je druga bila takmicarka iz Mađarske Beata Petra Farkas rezultatom (6.55). Foto: ASS / Promo >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << Milica Gardašević – Nadala sam se ličnom rekordu, ali s obzirom da sam imala malih problema sa bolom u zglobu, zadovoljna sam plasmanom. Još jedna bronzana medalja za našu zemlju na ovom takmičenju. Hvala svima na podršci – rekla je Gardašević. Srpski atletičar Elzan Bibić je, podsetimo, dan ranije osvojio bronzanu medalju u trci na 1.500 metara. (Tanjug) More
The post Nadala sam se rekordu, ali me je mučio bol u zglobu appeared first on 011vodic.com.

Nastavak na 011vodič.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 011vodič.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 011vodič.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.