
Izvor: Blic, 07.Nov.2024, 22:21
"LOŠ MOMAK" DOVEO DO SLOMA U NAJMOĆNIJOJ ZEMLJI EU Šolcov "semafor" prestaje da radi, šta čeka Evropu i Nemačku?! Zbog crnog scenarija PUTIN TRLJA RUKE
Nemačka "semafor koalicija" je nakon višemesečnih previranja i sukoba doživela slom, i to nakon poteza kancelara Olafa Šolca koji je smenio ministra finansija Kristijana Lindnera, zbog čega je Lindnerova Slobodna demokratska partija (FDP) povukla sve ministre iz vlade. Ovim je prva vlada nakon "čelične kancelarke" Angele Merkel doživela kliničku smrt, a jedino pitanje je - kako će kriza u najmoćnijoj državi Evropske unije (EU) uticati na samu Nemačku, ali i celu Evropu.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.