Direktori EBRD iduće nedelje u Srbiji

Izvor: Beta, 17.Jun.2011, 12:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Direktori EBRD iduće nedelje u Srbiji

LONDON, 17. juna 2011. (Beta) - Delegacija Evropske banke za obnovu i razvoj (EBRD) boraviće u Srbiji od ponedeljka, 20. juna, do srede, 23. juna, u sklopu redovnih konsultacija, najavio je u petak evropski kreditor.

Cilj konsultacija je da se razmotre investicioni prioriteti Srbije i učešće EBRD u projektima.

Očekuje se da u središtu pažnje budu uloga EBRD u podsticanju ulaganja javnog i privatnog sektora i podrška približavanju Srbije EU.

Direktori EBRD sastaće se sa predsednikom Republike Borisom Tadićem, premijerom Mirkom Cvetkovićem, ministrima, ambasadorima, predstavnicima medjunarodnih finansijskih institucija, i sa predstvnicima banaka i preduzeća.


Pogledaj vesti o: London

Nastavak na Beta...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.