Tesno u Folksvagen areni, Darušafaka poražena na startu šampionata

Izvor: Sportske.net, 06.Okt.2018, 14:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tesno u "Folksvagen areni", Darušafaka poražena na startu šampionata

Počela je sezona i u Turskoj, a košarkaši Darušafake doživeli su poraz na startu i to na svom terenu.

Ekipa koja će ove sezone igrati i Evroligu, doživela je poraz rezultatom 62:63 od Gazijentepa.

Gosti su bolje ušli u meč, nakon 10 minuta su imali sedam poena viška, ali je Darušafaka do odmora uspela da poravna rezultat.

U nastavku su došli domaći košarkaši i do preokreta, ali gosti već na startu poslednje deonice dolaze do nove >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << prednosti.

Usledila je rezultatska klackalica, a na kraju su skoncentrisaniji bili gosti, koji su slavili.

Pobednički sastav su predvodili Vasiliauskas sa 13 poena, kao i Mekisik i Džekiri, koji su dodali po 12 poena.

U redovima Daruišafake se sa 16 poena istakao Peinerš, Evans je upisao dabl dabl (11p, 13sk), dok se na 10 poena zaustavio Erik.
Pogledaj vesti o: Evroliga