Izvor: B92, 15.Mar.2019, 00:21

Džejms bez respekta – Armani posle 4 poena u četvrtini srušio Pirejce

Košarkaši Armanija iz Milana pobedili su Olimpijakos na domaćem parketu rezultatom 66:57 u 26. kolu Evrolige.
Ekipa iz Milana je došla do druge pobede nad Olimpijakosom u ovosezonskom izdanju Evrolige i prestigla tim iz Pireja na tabeli, četiri kola pre kraja.
Posle odličnog otvaranja meča tim Simonea Pjaniđanija je u drugoj četvrtini uspeo da postigne samo četiri poena, pa se na poluvreme otišlo sa nestvarno neefikasnih 23:23.
Nivo košarke bio je značajno bolji u nastavku, pogotovo u trećoj deonici, koju je Armani rešio u svoju korist sa 26:16. Prednost domaćina je u poslednjih deset minuta samo rasla, u...
Pogledaj vesti o: Evroliga