Izvor: Kurir, 09.Nov.2018, 00:47

BLISTAVO VEČE SRBA: Micov rešetao, ali CSKA pobedio! Micić sa Efesom slavio posle drame na Kanarima

Košarkaši CSKA pobedili su Armani kao gosti u Milanu 90:85 u utakmici šestog kola Evrolige.

Micić sjajan, Simon za pobedu Efesa na Kanarskim ostrvima

Izvor: B92, 09.Nov.2018

Košarkaši Anadolu Efesa savladali su Gran Kanariju u gostima rezultatom 94:90 u poslednjoj večerašnjoj utakmici šestog kola Evrolige...Efes je stigao do trijumfa posle sjajnog preokreta u poslednjim minutima jer je bio u dvocifrenom zaostatku na polovini četvrte četvrtine...Igrači Ergina Atamana...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.