
Izvor: NoviMagazin.rs, 02.Sep.2013, 12:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vučić:Srbija sigurna za ulaganje, polako izlazi iz recesije
Prvi potpredsednik Vlade Aleksandar Vučić otvorio je danas, zajedno sa investitorima, novu štampariju kompanije Ringije-Aksel Špringer, uz poruku da je to dokaz da je Srbija sigurna zemlja za ulaganje i uz uverenje da zemlja polako, ali sigurno izlazi iz krize.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Vučić: Srbija polako izlazi iz recesije
Izvor: Akter, 02.Sep.2013
Aleksandar Vučić otvorio je novu štampariju kompanije Ringije-Aksel Špringer, uz poruku da je to dokaz da je Srbija sigurna zemlja za ulaganje i uz uverenje da zemlja polako, ali sigurno izlazi iz krize.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.