Izvor: BalkanRock.com, 13.Maj.2026, 09:40

ZERO TWO objavili album „Zapisi iz Mesec Mahale“: Sirova energija niškog asfalta

Između betona, noćnih svetala i priča koje retko ko zapisuje, stiže novi materijal sastava ZERO TWO. Album pod nazivom „Zapisi iz Mesec Mahale“ objavljen je za nezavisnu izdavačku kuću Black Planet Records iz Niša, nastavljajući misiju promocije autentičnog underground zvuka. ZERO TWO, dinamičan metal/džangl bend iz Srbije koji čine MC, gitarista i di-džej, široj javnosti je postao poznat nakon što je njihova muzika korišćena u popularnom filmu „Munje: Opet!“ (Dudes Again). Pored toga, bend je nosilac nekoliko nagrada prestižne muzičke emisije „Bunt“ na RTS-u, čime su potvrdili svoj status na domaćoj sceni. Novi album predstavlja svojevrsni lični dnevnik ulice i generacije koja balansira između haosa svakodnevice i potrebe za očuvanjem integriteta. Kroz sirove tekstove, mračan moderni zvuk i atmosferične melodije, […]
Pogledaj vesti o: Dzej

Nastavak na BalkanRock.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BalkanRock.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BalkanRock.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.