Izvor: B92, 09.Maj.2021, 17:41

Zvezdin "uragan" u drugom poluvremenu za preokret i 100+ bodova

Zvezdin uragan u drugom poluvremenu za preokret i 100+ bodova

Crvena zvezda deklasirala je Zlatibor 6:1 (0:1), u meču 36. kola Superlige Srbije.
Dejan Stanković ostavio je najbolje igrače na klupi za meč sa Zlatiborom i to se nije ispostavilo kao dobra ideja, pošto su crveno-beli odigrali jedno od najslabijih poluvremena ove sezone.
Do pobede su došli kanonadom u drugom poluvremenu, kada su na teren ušli Ivanić, Pavkov, a kasnije i Kanga.
Zvezda u prvom poluvremenu nije imala nijednu pravu priliku i nikako nije uspevala da ugrozi gostujućeg golmana.
Pritiskali su, pokušavali, ali nije bilo nijedne prave šanse. Zlatibor je svoju šansu čekao iz kontre i prekida.