Zvezdi izmakla pobeda u Danskoj, u Beograd se vraća sa bodom

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 21.Okt.2021, 08:30

Fudbaleri Mitjilanda i Crvene zvezde remizirali su večeras 1:1 (0:0) u utakmici trećeg kola F grupe Lige Evrope.

Zvezda je povela pogotkom Mirka Ivanića u 58, a izjednačio je Nikolas Dir u 78. minutu.

U drugom meču grupe Braga je savladala Ludogorec u Razgradu 1:0.

Zvezda vodi na tabeli sa sedam bodova, Braga ima šest, Mitjiland dva, a Ludogorec bod.

U narednom kolu, 4. novembra, Zvezda dočekuje Mitjiland, a Braga ekipu Ludogoreca. >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine <<

Ovako je protekla utakmica:

Kraj meča.

90. minut - Četiri minuta nadonkande.

87. minut - Šansa za Dionija. Bez pogotka.

80. minut - Ponovo menja Stanković. Pankov na travi umesto Kange.

79. minut - Pokušaj Bena. Nažalost, lopta je samo zakačila stativu.

78. minut - GOL! Šok za crveno-bele. Uspeli su Danci da izjednače pogotkom Dira.

75. minut - Mitjiland pritiska.

66. minut - Kanga pokušava iz daljine, lopta odlazi pored gola.

65. minut - Zvezda se razbudila, bolja igra izabranika Dejana Stankovića.

58. minut -GOOOL! Ivanić pogađa nakon gužve u kaznenom prostoru, Zvezda vodi 1:0!

55. minut - Izmena u redovima crveno-belih. Teren napušta Falkao, ulazi Dioni.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme.

45. minut - Kraj prvog poluvremena.

42. minut - Falko pokušava sa distance, nema pogotka.

41. minut - Borjan na visini zadatka, nova odbrana.

39. minut - Prvi žuti karton na meču za Srnića.

34. minut - Zvezda je imala sreće! Dir pogađa stativu.

30. minut - Borjan sačuvao mrežu nakon pokušaja Isaksena.

26. minut - Pokušaj Ivanića, lopta odlazi visoko preko gola.

19. minut - Sanogo na zemlji, ali nastavlja utakmicu.

15. minut - Domaćini prete i pritiskaju ekipu Zvezde.

9. minut - Još jedan šut ka golu Mitjilanda, Olafson intervenisao posle udarca Bena.

7. minut - Šut Kange iz daljine, ali neprecizan.

4. minut - Snažan šut Evandera, lopta preletela tik iznad prečke.

18.45 - Meč je počeo. Prvi napad imaju domaćini.

Sastavi timova:

Mitjiland: Olafson, Dir, Svjatčenko, Dalsgor, Paulinjo, Onjedika, Kajuste, Anderson, Evander, Isaksen, Sisto.

Crvena zvezda: Borjan, Rodić, Dragović, Degenek, Gobeljić, Sanogo, Srnić, Kanga, Ivanić, Falko, Ben.

Izraelski arbitar Roj Rajnšrajber je glavni sudija utakmice.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.