Izvor: RTS, 06.Dec.2020, 19:07

Zvezda u Užicu overila jesenju titulu

Fudbaleri Crvene zvezde, savladali su u Užicu ekipu Zlatibora, rezultatom 1:0, u utakmici 17. kola Superlige Srbije.
Ekipa Dejana Stankovića, vodeća na tabeli u domaćem prvenstvu, nije imala problema na gostovanju Zlatiboru.

Prvu ozbiljnu priliku na meču crveno-beli nisu iskoristili, kada je Ričmond Boaći pogodio prečku.
Ipak, dva minuta kasnije, Zvezda dolazi do prednosti.
Posle prekida u 18. minutu, i velike gužve >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << pred golom domaćina, lopta je pala pred noge Boaćiju, a ovaj je smestio u mrežu.
Aleksa Vukanović je do poluvremena imao priliku da se upiše u strelce, ali je njegov lep udarac sa distance završio pokraj stative.
U nastavku meča je briljirao golman Čubraković, koji je u nekoliko navrata lepo reagovao i sačuvao mrežu.