Zvezda odradila posao u Jerevanu i došla na korak do Lige šampiona

Izvor: B92, 09.Avg.2022, 17:41

Zvezda odradila posao u Jerevanu i došla na korak do Lige šampiona

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Pjunik i u Jerevanu (2:0) i plasirali se u plej-of kvalifikacija za Ligu šampiona.

Zvezda je treće kolo kvalifikacija za LŠ prošla pobedom od ukupnih 7:0 protiv šampiona Jermenije.

Crveno-beli su time minimalno obezbedili učešće u grupnoj fazi Lige Evrope, te došli na korak do grupe Lige šampiona.

U plej-ofu LŠ kvalifikacija >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << igraće protiv Makabija iz Haife, koji je eliminisao kiparski Apolon sa ukupnih 4:2.

Izabranicima Dejana Stankovića je ovo ujedno bio šesti trijumf ove sezone u isto toliko mečeva (dva u Evropi, četiri u ligi), a strelci su bili Kanga i Pavkov.

U ovoj utakmici je suspenziju odradio Milan Rodić, a Dragović je dobio žuti karton i sada ih ima dva – te je na jedan od suspenzije.

Uskoro opširnije...

Utakmicu ste mogli da pratite UŽIVO uz naš LIVE BLOG.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na B92...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.